vidékipupák Creative Commons License 2009.05.18 0 0 1874
Valóban, én digitális villanyórával mértem, azon 1630 Ft-ot zabált fel, azért csinálok nagyobbat belőle, mert az egy csibére jutó költség kedvezőbb. Méréseim szerint a jobb hőszigetelés miatt nem nőtt a fogyasztás, viszont 4x annyi tojásnál negyedannyi az egy "főre" jutó költség!  
Előzmény: Barbika25 (1872)