"Hidd el, hogy olcsóbb az otthoni kenyér."
nagyon szivesen elhiszem, ha leírod, hogy mennyibe kerülnek a hozzávalók, és mennyi energia szüks.
(számolj csak 26.80 Ft /kWó -val..)