öreg_néne_b Creative Commons License 2017.03.14 0 0 2651

Én 700 Ft/kg alatt nem láttam málnát. 100 kg 70.000 Ft. Ebből lesz bő 3 liter pálinka, azaz csak a gyümölcs 20.000 Ft/l. Ebből nem lesz 10.000 egy hétdecis palack a boltban...

Előzmény: C20NE (2646)