iimi Creative Commons License 2016.08.14 0 0 2457

Az szerintem jó ár... nálunk kb. 700Ft-ért megy kilója a málnának az árusoknál...

Én tavaly akartam eladni árusoknak, azt mondták kb 400Ft-nak megfelelő összeget  adnak érte... hát lekvár lett belőle... (a fekete ribizlinek 800Ft./kg körül volt az ára idén)

Előzmény: nézek (2452)